Na een succesvolle periode waarin RISK de administratie van Meetingpoint Advies heeft uitgevoerd voor zelfstandige intermediairs, brengen we deze werkzaamheden weer terug naar TJIP. Deze stap past binnen de strategische keuze om inkomen, AOV en ORV een prominentere plaats te geven binnen de dienstverlening van TJIP. Dankzij de ondersteuning van RISK in het afgelopen jaar hebben wij kunnen investeren in de verdere ontwikkeling van onze organisatie, producten en ondersteuning, inclusief vernieuwde helpdesk.TJIP heeft een duidelijke focus op het inkomensdomein, daardoor is dit het juiste moment om Meetingpoint Advies weer volledig onderdeel te maken van TJIP.
Wat betekent dit voor u?
Waarom deze wijziging?
We halen Meetingpoint Advies terug naar TJIP, omdat inkomen, AOV, ORV, pensioen en hypotheken steeds meer samenkomen. Door de expertise en regie weer binnen TJIP te organiseren, kunnen we kennis beter borgen, de keten sterker verbinden en adviseurs beter ondersteunen. Zo sluiten we beter aan op onze missie om mensen meer financieel inzicht, keuzevrijheid en financiƫle rust te bieden.
Wat kunnen alle adviseurs de komende periode verwachten?
In het vierde kwartaal van 2026 wordt Meetingpoint Advies weer volledig onderdeel van TJIP. Daarnaast investeren we verder in kennisdeling en ondersteuning. U kunt rekenen op een speciale adviseurs dag met een aantal inhoudelijke kennissessies die wij gaan organiseren in 2027 bij waar we onze visie, ontwikkelingen en plannen met u delen. Zo bouwen we samen aan een nog sterkere dienstverlening rondom inkomen en financiƫle zekerheid.
Heeft u in de tussentijd vragen? Neem gerust contact met ons op via support@meetingpointadvies.nl, maar volg ons zeker ook op LinkedIn.
Nog gebruiker van MeetingPoint Advies, maar wel interesse? Vraag vrijblijvend een demo aan.